TEKNİKER OTOMOTİV

Kaliteli, Güvenilir, Güler yüzlü servis hizmeti.

BİZİ ARAYIN
İLETİŞİM
0332 238 42 240542 361 65 65
Yedek Parça, Konyada en iyi peugeot servisi, konya peugeot özel servisi, Konya, Özel, Peugeot, Servis, Servisi, Konya Peugeot, Konya Peugeot Özel Servis, Konya Peugeot Özel Servisler, Konya Peugeot Özel Servisler, Konya Peugeot Servisler, Konya Peugeot Özel Servisleri

ELEKTRİK ELEKTRONİK

Tekniker Otomotiv Servisimizde Sertifikalı işinin uzmanı, mesleğini severek gönülden yapan personelimiz tarafından araçlarınız bilgisarla kontrolüyle arıza tespiti yapılarak ilk defada doğru müdahale edilerek sorun giderilmeye çalışılır. Servisimizde son teknoloji cihazlar sayesinde büyük bir hassasiyetle aracınızın orijinal hali korunarak müdahale edilir.

Elektrik – Elektronik Arıza ve Bakımları Şar ve Marş sistemleri genellikle periyodik arızalar vermektedir. Bilgisayarlı Test Cihazı ile bu sistemler kontrol edilerek gerektiğinde parça değişimi veya bakımları yapılmaktadır. Akü ve Akü şarj sistemi dikkat edilmesi gereken oto parçaları arasındadır. Alternatörlerin verimi aracımızın performansını yükseltir. Marş sistemindeki aksamalar, aracımızın yolda kalmasına neden olur.

Aracınızın elektrik tesisatının bakımı ise merkezi kilit, elektrikli cam sistemlerinin bakım ve onarımı, aydınlatma sistemlerinin bakımı ve gerektiğinde parça değişimi aam rezistansı bakımı, komple elektrik tesisatı yenilenmesi, marş ve şarj dinamosu tamir ve bakımı, bilye ve kömür değişimi, Sigortaların yenilenmesi gibi işlemler yapılmaktadır.

Konyada en iyi peugeot servisi, konya peugeot özel servisi, Konya, Özel, Peugeot, Servis, Servisi, Konya Peugeot, Konya Peugeot Özel Servis

© Copyright 2018 Murat Ölmez / Web Tasarım & Seo